Lajme

Kandidon për deputete me PD,/Ja çfare surprize i bejne motorristët Ori Nebiajt

Prej disa kohësh, moderatorja shumë e dashur për publikun, Ori Nebiaj është e përfshirë në politikë.Së fundmi, ajo ka kandidon për deputete me Partinë Demokratike në qarkun e Tiranës. Nebiaj vazhdon me fushatën elektorale, pavarësisht se na ndajnë vetëm 9 ditë nga zgjedhjet parlamentare .Sot, ajo ka marrë një surprizë nga motorristët, të cilën e ka konsideruar të paparë. Ata kanë krijuar me motorrat e tyre numrin 18 që i përket Nebiajt dhe emrin e saj, Ori.

“Surprize e papare. Faleminderit per mbeshtetjen motorristave”, ka shkruar ajo krah fotos

korca today

Portal informativ online i rrethit të Korcë's

Artikuj të ngjashëm

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close